Шугаринг

Видалення волосся цукровою пастою на сьогоднішній день найпопулярніший і часто використовуваний метод біоепіляції. Підводячи підсумок, скажімо, що видалення волосся цукровою пастою на сьогоднішній день найпопулярніший і часто використовуваний метод біоепіляції, застосовуваний як в салонах і студіях краси, так і в приватному порядку в домашніх умовах.

Адже він:
- Не має протипоказань (крім цукрового діабету)
- Цукрова паста не пошкоджує живі клітини шкіри
- Процедура абсолютно гігієнічна
- Не залишає врослого волосся
Важливим достоїнством шугаринга, є додатковий ефект пілінгу, після процедури шкіра буде ще більш гладкою і м'якою.

Воскова депіляція (воскова епіляція)

Найбезпечніший, ефективний і швидкий спосіб позбутися небажаного волосся. Воскова депіляція популярна серед жінок І ЧОЛОВІКІВ різного віку по всьому світу, так як цей метод не просто видаляє небажане волосся, але і робить шкіру оксамитовою, зволоженою, шовковистою.
ВИДИ ДЕПІЛЯЦІЇ У НАШОМУ САЛОНІ :
Воскова депіляція холодним воском;
Воскова депіляція теплим воском (температура нанесення такого воску 37-40 С). Такий віск видаляє волосся з рук, ніг, спини, грудей.
Воскова депіляція гарячим воском (температура нанесення такого воску 45-48 С). Гарячий віск був спеціально розроблений для депіляції чутливих зон (бікіні, пахв і обличчя).

Такий віск розігріває шкіру і дозволяє видалити волосся повністю разом з цибулинкою, не травмуючи шкіру, не порушуючи цілісність шкірного покриву (у тому числі слизової).Гарячий віск плавиться з спеціальному воскоплаві, наноситься шпателем (індивідуальним для кожного клієнта).. Воскова депіляція гарячим воском менш болюча і дуже комфортна для клієнтів з різним больовим порогом. Процедура абсолютно гігієнічна , не залишає врослого волосся. В залежності від типу Вашої шкіри, кольору і швидкості росту волосся, воскова депіляція може позбавити Вас від небажаного волосся на строк від 3 до 8 тижнів.

ВОСКОВА депіляція

Послуга Для неї Для нього
Воскова депіляція Шугарінг (ноги до коліна) 100 грн. 110 грн.
Воскова депіляція Шугарінг (ноги повністю) 190-220 грн. 200-250 грн.
Воскова депіляція Шугарінг (руки повністю) 120 грн. 150 грн.
Воскова депіляція Шугарінг (руки до ліктя) 80 грн. 90 грн.
Воскова депіляція Шугарінг (під пахвами) 50 грн. 50 грн.
Воскова депіляція Шугарінг (верхня губа) 35-40 грн. 40 грн.
Воскова депіляція Шугарінг (зона бікіні) 100 грн. 150 грн.
Воскова депіляція Шугарінг (глибоке бікіні) 220-240 грн. -
Воскова депіляція Шугарінг (підборіддя) 50 грн. 100 грн.