Оксана Бойсюк

Візажист
Бездоганний макіяж для жінки, один з важливих етапів на шляху до успіху. Перетворюючись, ви міняєте себе зсередини. Правильне використання декоративної косметики в поєднанні з вашою природною красою викличуть захоплення не тільки у навколишніх людей, але і у вас самих. Умілий макіяж здатен перетворити навіть звичайну дівчину на справжню красуню.
Нанести на обличчя декоративну косметику здатна будь-яка жінка, але зробити це не просто красиво, а так, щоб приховати недоліки і підкреслити переваги, підібрати оригінальний макіяж на всі випадки життя може лише хороший візажист. Головне моє завдання – не лише створити певний образ, але й розкрити вашу сутність і підкреслити вашу індивідуальність.

Знак зодіаку: Тілець

Освіта: вища, Київський навчальний бізнес-центр, студія стилю "Терра Віва"

Досвід: 11 років роботи в салоні

Особливість: працьовитість, самовідданість, професіоналізм, інтелігентність

Наталя Алексевич

Перукар-універсал
Кожне обличчя – загадка, і перукар повинен щоразу її розгадувати, знаходити єдність, гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини. Тому справжнього майстра відрізняє бездоганний художній смак, образне мислення, творчій підхід до своєї справи, вміння переконати клієнта.
Для майстра важливо і необхідно завжди мати хороший настрій, дарувати його своїм клієнтам.

Знак зодіаку: Близнюки

Освіта: КНУКіМ (Київський Національний університет культури і мистецтв)

Досвід: 4 роки роботи в салоні

Особливість: креативність, індивідуальний підхід до клієнта, відповідальність та активна життєва позиція

Лена Крутовська

Масажист
Я давно зрозуміла,що масаж-джерело відновлення здоров"я і краси.Заради цього пройшла курси навчання у Центрі масажу "ProfMED",а згодом у Студії Іванни Пиріг ( м. Львів ). Щоб задовільнити потреби клієнтів я намагаюсь удосконалювати свої професійні знання та вміння. Нещодавно стала учасником навчальних семінарів Центру розвитку людини "Новий світ", а також майстер-класу китайського масажу від Лі Шойкуй ( Пекінський інститут Китайської народної медицини ).
Дорогі жінки! Поверніть собі молодість і свіжість за допомогою давньокитайського масажу Гуаша. М'яка та комфортна процедура унікальна за своєю ефективністю. Зморшки покинуть Вас назавжди, а овал обличчя придбає чітку форму. Ваша шкіра почне посилено виробляти природний колаген та еластин. Спеціальні нефритові пластини просто «зітруть» з Вашого обличчя сліди стресів та косметичних дефектів шкіри. «Мішки» і «кола» під очима безслідно зникнуть, забравши з собою головні болі і підвищений тиск. Подаруйте собі красу, здоров'я, любов, упевненість у власній неперевершеності і гарний настрій!

Знак зодіаку: Водолій

Освіта: ТПУ, Центрі масажу "ProfMED",Пекінський інститут Китайської народної медицини

Досвід: 5 років роботи в салоні

Особливість: тактовність, професіоналізм, інтелігентність, правдивість, порядність

Іра Мацко

Косметолог
У вас завжди є вибір. Робити щось, чи ні. Доглядати за личком чи ні. Якщо вам 23 роки і ви не доглядаєте, то зараз це нічого не помітно. Якщо вам вже за 30 – і ви не доглядаєте – вже перші вісточки старості потихеньку підкрадаються у вигляді зморщечок під очима, навколо губ, незначної дряблості шкіри… Але вам і тільки вам вирішувати, як ви хочете, щоб вас називали у 60 років – бабкою чи леді – вибір за вами.
Якщо ви будете доглядати за своєю шкірою 5 хвилин рано і ввечері, то вже через 5 днів вам почнуть робити компліменти, через 5 тижнів запитуватися телефон вашого косметолога, а через 5 місяців – ви будете думати, що завжди мали таку доглянуту гарну шкіру. Розкриємо вам секрети краси вашої шкіри і допоможемо бути неперевершеною завжди.

Знак зодіаку: Тілець

Освіта: ТМУ ім. Горбачевського, курси косметології в "Міжнародній школі медичної косметології", м.Львів

Досвід: 3 роки роботи в салоні

Особливість: комунікабельність, відповідальність, оперативність, оптимізм

Євгеній Литвиненко

Майстер тату
Татуювання - це наш коник. Зробити татуювання, татуаж брів або губ, написи, ескізи татуювань і навіть пірсинг, за допомогою наших кращих майстрів по каталогу або по фото, для Вас буде зручно, комфортно і безпечно.
Ми використовуємо виключно сучасне професійне обладнання для нанесення тату, татуажу і перманентного макіяжу, а всі технології нанесення відповідають самим останнім розробкам і нововведенням у світі татуювання.

Знак зодіаку: Близнюки

Освіта: Національний фармацевтичний університет (НФаУ), школа «Перманентний татуаж»

Досвід: 13 років роботи

Особливість: професіонал своєї справи, креативність, чесність

Євгеній Конкін

Масажист
Постійні тривоги, необгрунтовані стреси сприяють накопиченню в організмі шкідливих речовин. Найкращим і найпростішим, а також самим природним способом боротьби з подібними проблемму є масаж.
Саме завдяки масажу, людина швидше пристосовується до зміни в навколишньому середовищі, до таких кліматичних факторів, як перепади температур і зміна атмосферного тиску, забезпечує більш стійку опірність організму.

Знак зодіаку: Діва

Освіта: Львівська школа масажу

Досвід: Досвід роботи 3 роки.

Особливість: професіоналізм, наполегливість, вимогливість.