Місто професій

20 вересня 2015 року наш салон краси прийняв участь в благодійному проекті "МІСТО ПРОФЕСІЙ". Юні тернополяни мали можливість освоїти ПРОФЕСІЇ САЛОНУ КРАСИ, а саме: МАЙСТЕР ПЕРУКАР, МАЙСТЕР МАНІКЮРУ ТА ВІЗАЖИСТ .

На "МІСТІ ПРОФЕСІЙ" всі учасники дуже старались, кожен маленький учасник прагнув зробити свою маму найкращою, а дорослі учасники працювали з власними моделями.

Детальніше

Cпонсори конкусу "Княгиня України"

Ми інформаційні партнери і спонсори конкусу "Княгиня України" відбірковий тур в Тернополі. , професійно і яскраво проведеного Selfie Models Group (агентство & школа моделей) 25 квітня 2015 р. в нічному клубі "АЛЮР"

Детальніше

Cпонсори конкусу "Студ Міс ТНТУ"

Салон здоров'я і краси YouNeed був спонсором конкурса краси "Студ Міс ТНТУ". Було весело, цікаво, ВСІ УЧАСНИЦІ отримали подарунки та призи від нашого салону!


Нам 2 роки

Дорогі наші друзі та відвідувачі! Спа салону YouNeed сьогодні виповнюється два роки! Не зважаючи на складний для нашої країни період, наш колектив кожного дня працював та розвивався, намагаючись стати ще краще саме для вас! Ми дякуємо сотням жителів Тернополя, які прийшовши до нас вперше, залишились нашими постійними клієнтами!